Centrum voor Leven met kanker | Zaanstreek

Deur op een kier......

U staat er niet alleen voor, wij zijn er voor u

De deur van Anna’s huis gaat in de zomermaanden op een kier.
 
Hoewel Anna’s huis voorlopig nog gesloten blijft voor activiteiten en vrije inloop kunt u er in de maanden juni, juli en augustus ‘20 wel terecht voor één op één gesprekken met één van onze vrijwilligers. Daarvoor bent u, na het maken van een afspraak van harte welkom! We hanteren alle voorzorgsmaatregelen die nodig zijn om in coronatijd veilig met elkaar in gesprek te kunnen. Een dergelijk gesprek kan ook gevoerd worden tijdens een wandeling met een van onze vrijwilligers. En de mogelijkheid van telefonische ondersteuning is ook nog steeds van kracht. 
Een deel van onze activiteiten vindt momenteel online plaats. Zo zingt Anna's koor bijvoorbeeld elke donderdagmiddag digitaal met elkaar o.l.v. een
dirigent en een pianist en worden er op woensdag online oefeningen aangeboden door een fysiotherapeute om fit te blijven voor aquafitness. 
 
Als u gebruik wilt maken van een van de mogelijkheden die Anna’s huis deze zomer biedt dan kunt u zich aanmelden via huis@lmkz.nl
 
We zijn vanuit Anna's huis ook steeds actiever in de digitale wereld. We
gebruiken  www.stamtafel.nl  Dit is een initiatief van de Ledenvereniging / Evean.
Via Stamtafel creëren we een digitale ontmoetingsplek waar u eenvoudig online contact kunt hebben met andere gasten/lotgenoten/vrijwilligers van Anna's
huis. Vanuit uw eigen huis kunt u in een veilige, online omgeving chatten,
beeldbellen (met maximaal 4 personen) foto's en wetenswaardigheden delen. Er zijn via dit digitale platform inmiddels 4lotgenotengroepen van start gegaan, te weten de lotgenotengroep voor mensen met darmkanker, borstkanker, gynaecologische kanker en
prostaatkanker.
Als u gebruik wilt maken van de digitale mogelijkheden die Anna’s huis biedt dan kunt u zich aanmelden via huis@lmkz.nl


Centrum voor Leven met kanker | Zaanstreek: Anna's huis is mede mogelijk gemaakt door:

Al deze partners hebben het mogelijk gemaakt om het Anna’s huis te realiseren. Wij zijn ontzettend dankbaar voor deze enorme bijdrage en steun, zonder hen was het niet mogelijk geweest om de mens met kanker en zijn naasten in staat te stellen de regie te behouden over lijf, gezondheid en welbevinden.